O nas

Firma MPM SERVICE Małgorzata Chorążyczewska powstała w następstwie ruchów mających na celu optymalizację kosztów firmy MPM SERVICE Szymon Chorążyczewski, która powstała w 2010 roku jednak historia zdobywanego doświadczenie sięga 2005 roku i prac na obiektach zabytkowych w krajach Unii Europejskiej.

Początkowo głównym przedmiotem Naszej działalności było piaskowanie wysokociśnieniowe powierzchni jednak z czasem do portfolio wykonywanych przez nas prac trafiły także prace związane z renowacją murów z cegły, kamienia oraz oczyszczanie powierzchni metodą Remmers Rotec.

Stare budowle a przede wszystkim budowle ceglane i kamienne to Nasza pasja, dlatego też codziennie pogłębiamy Naszą wiedzę oraz wzbogacamy Nasz park maszynowy.

Klienci ufają Naszej firmie, dlatego wracają do Nas zawsze gdy mają problem z elewacją lub planują inne roboty renowacyjne w cegle i kamieniu.

O zaufaniu zdobytym wśród Naszych klientów świadczą zdobyte przez Nas referencje.

Obszarem działalności jest woj.: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Piaskowanie, Mycie Hydrodynamiczne i Remonty elewacji wykonujemy w miastach: Wrocław, Poznań, Zielona Góra, Lubin, Polkowice, Jelenia Góra, Wałbrzych, Szczecin, Gorzów.

Park maszynowy:

  • Oczyszczarka Remmers Rotec 60l
  • Oczyszczarka Schmidt 28l
  • Kompresor przewoźny CompAir c42
  • Kompresor przewoźny Atlat Copco
  • Myjka ciśnieniowa Karcher 200bar